دانلود موزیلا فایرفاکس برای کامپیوتر+اندروید و آیفون FirFox 96.2.0

دانلود فایرفاکس
دانلود موزیلا فایرفاکس برای کامپیوتر+اندروید و آیفون FirFox 96.2.0

دانلود موزیلا فایرفاکس برای کامپیوتر+اندروید و آیفون FirFox 96.2.0

هم اکنون میتوانید دانلود فایرفاکس برای ویندوز و اندروید و آیفون را از سایت جدا با لینک مستقیم انجام دهید همینطور ورژن بتا firfox اضافه شد.محصولی از کمپانی Mozilla مرورگری امن قدرتمند و با امکانات فراوان و سرعت بالاست. نسخه جدید این مرورگر با نام Mozilla Firefox Quantum با سرعت ۲ برابر نسبت به ورژنهای پیشین و مصرف کمتر رم تا حدود ۳۰%  منتشر شده است. این مرورگر محبوب را به خاطر کیفیت و کارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و گوگل کروم شاید بهتر از آنها در بعضی امکانات نسبتبه شده است.

فایرفاکس بتا چیست؟

«بتا» یک پلتفرم ناپایدار جهت تست و توسعه می‌باشد. به طور پیش‌فرض، «بتا» اطلاعاتی به موزیلا ارسال می‌کند — و گاهی به بعضی از همکاران ما — تا به ما کمک کند تا مشکلات را حل کنیم و ایده‌های جدیدی به کار بگیریم. ببینید چه اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود.

Browsec VPN – VPN رایگان برای Firefoxتوسط Browsec LLC

این افزونه یکی از افزونه ها و قابلیت های رایگان فایرفاکس است که همان زور که از اسمش پیداست یک وی پی ان رایگان همانند آنتی فیلتر کروم ارائه میدهد.
محتویات محدود شده جغرافیایی را مسدود کرده و IP خود را با افزونه Browsec محافظت کنید. با استفاده از این VPN Firefox ، می توانید برای مدت نامحدود ناشناس بمانید! از سرورهای راه دور رایگان برای مخفی کردن موقعیت مکانی خود و دسترسی به هرگونه محتوایی که می خواهید استفاده کنید.دانلود موزیلا فایرفاکس برای کامپیوتر
با Browsec VPN برای Firefox به هر سایتی دسترسی نامحدود داشته باشید.
آموزش ترجمه صفحات سایت ها با گوگل کروم بصورت اتوماتیک

مطالب مشابه